Сьогодні удосконалення в технології обробки скла дозволили знайти конкретні та ефективні рішення для широкого спектру архітектурних проектів. Фактично, є так багато варіантів, що практично необхідно досліджувати різні продукти і їх властивості. Щоб вибрати форму скління, що підходить саме під Ваш проект потрібно знати його функціональне призначення і основні вимоги до нього, тільки після цього вибирати систему несучих і профільних конструкцій.

Які змінні слід враховувати при виборі скла, використовуваного в проекті?

  • Енергоефективність. Обране скло повинне відповідати двом завданням це захист від сонця і енергозбереження. Взимку скло повинне зберігати тепло в приміщенні, тим самим заощаджуючи витрати на опалення, а в літній період зберігати прохолоду, економлячи витрати на кондиціонування.
  • Шумоізоляція. Звукоізоляція залежить від товщини межкамерних пакетів, товщини самого скла і від наявності скла триплекс. Варто визначитися якого рівня шумоізоляції необхідно домогтися. Для придушення шуму від транспорту і шуму від сусіднього офісу використовуються абсолютно різні типи шибок. Знаючи від шумів якого типу потрібно позбутися можна запропонувати варіанти скла або ж звукоізоляційну плівку.
  • Безпека. Ми працюємо зі склом кожен день і розуміємо наскільки важливо щоб зберігалася безпека. Необхідно правильно розрахувати статистичне навантаження на систему. Після цього визначаємо який розмір склопакетів необхідний і тип кріплення. Скляні системи повинні мати таку міцність і твердість, щоб не створювалася загроза для життя людини.
  • Естетика. Необхідно створити цілісний дизайн будівлі. Довіртеся оцінці архітектора, нехай будівля відображає спрямованість Вашої компанії в кольорах і лініях. Після узгодження кольору скла необхідно вибрати тип поверхні. Скло може бути низької, помірної або високої дзеркальності, світлопрозорим або ж з графічною печаткою. Сучасні технології роблять можливим втілення самих ексклюзивних ідей.

Компанія «MDL» має багаторічний досвід в установці світлопрозорих фасадів різного типу. Залишайте заявки для консультації.