Головна/Про нас

Про нас

«MDL» Building Company (МДЛ Білдінг Компані) – будівельна компанія, заснована в 2010 році в місті Харків (Україна). На сьогоднішній день «MDL» має власну виробничу базу і займає лідируючу позицію на українському ринку архітектурно-будівельних послуг. «MDL» переслідує місію створення об’єктів, які дарують людям комфорт і відповідають їх уявленням.

Компанія успішно реалізує будівельні проекти у двох бізнес-напрямках:

«Line Solutions» – професійні фасадні рішення;

«Stylish House» – комплексне будівництво будинків і котеджів.

Компанія MDL

Більш, ніж за 20 років існування «MDL» взяла участь в будівництві одних з найбільш значущих об’єктів рідного міста. Серед них: новий термінал міжнародного аеропорту «Харків», п’ятизірковий бізнес-готель «Premier Palace Hotel Kharkiv», стадіон-учасник чемпіонату Європи з футболу 2012 «Металіст», критий надземний перехід на проспекті Гагаріна та інші муніципальні об’єкти. Список наших клієнтів доповнюють і інші знамениті бренди: найбільша японська автомобілебудівна корпорація «Toyota», офтальмологічна мережа магазинів «Люксоптика», мережа гіпермаркетів «Ашан».

Керуючись здоровим глуздом, інноваційними технологіями і багатим професійним досвідом ми завжди прагнемо створити максимально якісний продукт, в якому буде комфортно жити, працювати або проводити дозвілля. Вибираючи нашу компанію, Ви одночасно вибираєте комфорт, якість і безпеку.

Чим же наша компанія може бути Вам корисною?

  • – Ви знаєте про всі можливі види будівництва і їх плюси і мінуси (мінуси є у всіх моментах нашого життя)?
  • – Де і як можна заощадити при будівництві і де цього робити не можна?
  • – Як грамотно вирішити помилку або внести дані зміни в проект при будівництві?

В принципі на перше питання відповідь можна знайти в результаті пошуку рішень в Інтернеті, але потрібен час. На друге питання Вам не відповість ніхто, тому що це є комерційною таємницею, і якщо Ви є інженером-будівельником, Вам не важко буде дати відповідь на третє питання.

При роботі з нами ми не тільки відповімо на них, а й запропонуємо варіанти вирішення, і повірте нам, Вам буде з чого вибирати.

Наша компанія постарається зберегти Ваш час при визначенні «з чого побудувати» незалежно від того, яке рішення Ви приймете, працювати з нами або з іншою компанією на початковому етапі. В процесі діяльності будівництва розкриємо всі можливі шляхи економії і разом виберемо оптимальний бюджет будівництва. У нашій компанії достатньо кваліфікованих фахівців для того щоб вирішити будь-яке питання в будівництві з оптимальними фінансовими витратами.

Що можна сказати про компанію «MDL» – діюча в повну силу компанія зі своїми перемогами і помилками, яка працює на будівельному ринку більше 6 років. Компанія не намагається зірвати зірок з неба, а ставить перед собою конкретні завдання, одне з яких прийняте як гасло «ЯКІСНІ РІШЕННЯ». Адже кінцевий споживач продукту – це Ви, і все що робиться нами, та й не тільки нами, це зробити якісний продукт за розумну ціну, зберігши і примноживши свій імідж хорошої будівельної компанії.

МДЛ

Виходячи з цього, будівельним компаніям треба бути дуже уважними і компетентними в діяльності будівництва, адже погано побудований об’єкт не переробиш так легко.

За плечима будівельної компанії «MDL» Building Company, такі об’єкти як: будівництво стадіону «Металіст», перехід-галерея над проспектом Гагаріна, будівництво та реконструкція аеропорту Харків, Готель «Kharkiv Palace», внутрішнє скління супермаркету «Країна», ЖК в Києві за адресою вул. Антоновича, 131, виконували будівельні роботи для ПрАТ «Philip Morris» і багато інших об’єктів.

Довіряючи Ваші бажання компанії «MDL» Building Company, Ви вибираєте професіоналів.

Відгуки про компанію MDL

Заказал стеклянную перегородку в ванную комнату, все отлично, смотрится просто класс! Отдельное спасибо Ярославу за консультацию.
Хорошая компания, делали мне зенитный фонарь, настоящие профессионалы своего дела, все четко и по делу. справились со всеми трудностями. Спасибо!
Отличная компания! С достойными ценами и отличным качеством услуг. Сделали все быстро и качественно. Настоящая команда профессионалов. Заказывал стеклянные перила в частный дом. На моменте согласований, предлагали массу вариантов исполнения и по техническим решениям, и по смете. Супруга очень довольна качеством исполнения. Спасибо!
Понравилась работа компании. Очень быстро установили окно и не оставили беспорядка. Это первый опыт, когда по-настоящему я довольна работой мастеров. Буду обращаться к вам снова. Спасибо за такую квалифицированную работу.
добре
топ работы, все огонь
Спасибо за установленную душевую! Смотрится шикарно, работает замечательно, ребята отзывчивые, вежливые, пунктуальные. Без вопросов приехали на следующей неделе и подрегулировали петли бесплатно, в общем гарантийное обслуживание работает.
Всегда приятно иметь дело с профессионалами и компания MDL отличный тому пример. Дмитрий Ильич - человек со светлой головой и золотыми руками. Остался только с положитеными эмоциями и от себя лично могу рекомендовать эту строительную компанию.
Обратился в эту компанию глядя на положительные отзывы. Мне нужно было кованные решетки изготовить. Сделали по моему проекту, как я просил. мне понравилась выполненная работа
Обращались в эту компанию, когда решили строить дом. Сразу видно, что работают профессионалы. Четкий и грамотный подход и гарантированный качественный результат. Очень доволен их работой, вообще не жалею, что выбрал именно их
Обращался в эту компанию когда нужно было достроить начатую стройку небольшого коттеджа. Работу сделали очень хорошо, даже предложили несколько интересных вариантов завершения проекта
Компания mdl достаточно известная, многие ее советуют. Я тоже обращалась к ним со своим проектом. Мы все обсудили и согласовали, и установленные сроки все было выполнено. Получился красивый фасад
У данной организации мы заказывали изготовления фасада для нашего дачного дома. Хотим сказать, что работу выполнили действительно качественно, замечаний никаких нет, рекомендуем!
Где-то пол года назад мы с женой обратились сюда за постройкой дома. Всё было сделано так, как нам и было нужно, так что мы можем однозначно порекомендовать компанию MDL другим людям.
Я в компании заказывал изготовление и монтаж перил из чёрного метала, остался доволен работой мастеров, все четко и качественно! Здесь и цены приемлемы и работу свою делают как следует!
Залишити відгук

Ми допоможемо з Вашим проектом!

Опишіть вашу задачу

та отримайте розрахунок вартості об'єкта

Або задайте питання в месенджер:
  • telegram icon
  • vider icon
  • whatsup icon