Вхідна група зі скла

Вхідна група зі скла Вхідна група зі скла – це складна інженерна конструкція, що являє собою, по суті, вхід в будівлю. Вхідні групи складаються з стаціонарних (нерухомих) скляних полотен, скляних дверей (іноді комплексу скляних дверей) і, в деяких випадках, стелі або даху зі скла і не тільки.
Отримати розрахунок
 • виготовлення та монтаж
 • ремонт
 • реконструкційні роботи
 • будь-які інші види робіт
 • рішення будь-якої складності
 • ексклюзивні рішення
 • гарантія термінів і компенсація в разі зриву!*
 • * – фіксуємо в договорі

Що таке вхідна група зі скла

Вхідні групи зі скла – це ультрасучасне рішення для приватних будинків, комерційних об’єктів і офісних будівель. Такі вхідні групи відмінно поєднуються зі світлопрозорим (скляним фасадом), що надає будівлі ще більш престижний і дорогий вид.

                      

Не секрет, що величезним плюсом вхідних груп є висока енергоефективність. Пояснюється це тим, що вхідна група служить таким собі буфером між внутрішнім приміщенням будівлі і вулицею. Найчастіше вхідні групи обладнуються системами опалення та кондиціонування, що сприятливо позначається на відвідувачах комерційних будівель в жарку і холодну пору року.

Для підвищення комфорту і створення неперевершеного виду вхідної групи зі скла ці конструкції доповнюються скляними козирками.

Скляні вхідні групи
Вхідні групи зі скла

Види робіт по вхідним групам зі скла

Вхідні групи зі скла

 • Знаходимо оптимальне технічне рішення, естетичне оформлення та матеріали
 • Надійність
 • Найвища функціональність
 • Тривала експлуатація
 • Безпечність конструкції

Переваги

 • При виконанні проектів наша компанія виконує всі роботи під ключ, починаючи з рекомендації оптимальної системи, що підходить саме Вам і розробки проекту, закінчуючи реалізованим проектом.
 • Ми відповідаємо за якість реалізації проектів. Саме тому наш замовник отримує гарантійне і пост гарантійне обслуговування.
 • Реалізація всіх проектів націлена на якість, надійність і довговічність.
 • Під кожного клієнта розробляються індивідуальні проекти та умови співпраці.
 • Всі роботи з проекту проводяться виключно першокласними фахівцями.

Ціни

Ціна вхідних груп зі скла формується за наступними критеріями:
                    – кількість дверей;
– вид відкривання (розпашні, розсувні);
– тип доводжувача;
– використання алюмінієвих профілів;
– товщина і колір скла;
– геометричні особливості вхідної групи.

Переглянути всі ціни
 • Скляні вхідні групи ціна

  Скляні вхідні групи

  Ціна від: 7000 грн/м.кв Отримати розрахунок
 • Регулювання доводжувачів скляних вхідних груп ціна

  Регулювання доводжувачів скляних вхідних груп

  Ціна від: 1200 грн/м.кв Отримати розрахунок
 • Перенесення суцільноскляних вхідних груп ціна

  Перенесення суцільноскляних вхідних груп

  Ціна від: 2500 грн/м.кв Отримати розрахунок
 • Скло з нанесеною графікою (малюнки, візерунки) ціна

  Скло з нанесеною графікою (малюнки, візерунки)

  Ціна від: 4300 грн/м.кв Отримати розрахунок
 • Монтаж суцільноскляних вхідних дверей ціна

  Монтаж суцільноскляних вхідних дверей

  Ціна від: 2000 грн/шт Отримати розрахунок
 • Монтаж суцільноскляних вхідних груп ціна

  Монтаж суцільноскляних вхідних груп

  Ціна від: 800 грн/м.кв Отримати розрахунок
 • Матування скла в суцільноскляних вхідних групах ціна

  Матування скла в суцільноскляних вхідних групах

  Ціна від: 1500 грн/м.кв Отримати розрахунок
 • Заміна фурнітури суцільноскляних вхідних груп ціна

  Заміна фурнітури суцільноскляних вхідних груп

  Ціна від: 1200 грн/м.кв Отримати розрахунок
 • Заміна скла в суцільноскляних вхідних групах ціна

  Заміна скла в суцільноскляних вхідних групах

  Ціна від: 2800 грн/м.кв Отримати розрахунок
 • Заміна замків суцільноскляних вхідних груп ціна

  Заміна замків суцільноскляних вхідних груп

  Ціна від: 1200 грн/м.кв Отримати розрахунок
 • Демонтаж цільноскляних вхідних груп ціна

  Демонтаж цільноскляних вхідних груп

  Ціна від: 600 грн/м.кв Отримати розрахунок

Співпраця з нами

 • Вибрати найбільш оптимальну систему, що відповідає за Вашим запитам ціна-якість.
 • Провести роботи в терміни, зручні для Вас.
 • В разі потреби провести швидку коригування проектного завдання на місці, в залежності від будівельної ситуації.

Відгуки про компанію MDL

Заказал стеклянную перегородку в ванную комнату, все отлично, смотрится просто класс! Отдельное спасибо Ярославу за консультацию.
Сергей 29 September 2021
Хорошая компания, делали мне зенитный фонарь, настоящие профессионалы своего дела, все четко и по делу. справились со всеми трудностями. Спасибо!
Александр 10 November 2020
Отличная компания! С достойными ценами и отличным качеством услуг. Сделали все быстро и качественно. Настоящая команда профессионалов. Заказывал стеклянные перила в частный дом. На моменте согласований, предлагали массу вариантов исполнения и по техническим решениям, и по смете. Супруга очень довольна качеством исполнения. Спасибо!
Вячеслав Юхновский 20 October 2020
Понравилась работа компании. Очень быстро установили окно и не оставили беспорядка. Это первый опыт, когда по-настоящему я довольна работой мастеров. Буду обращаться к вам снова. Спасибо за такую квалифицированную работу.
Анна 30 July 2020
добре
аліксей 24 April 2020
топ работы, все огонь
Алексей 24 April 2020
Спасибо за установленную душевую! Смотрится шикарно, работает замечательно, ребята отзывчивые, вежливые, пунктуальные. Без вопросов приехали на следующей неделе и подрегулировали петли бесплатно, в общем гарантийное обслуживание работает.
Ярослав Литвин 27 November 2019
Всегда приятно иметь дело с профессионалами и компания MDL отличный тому пример. Дмитрий Ильич - человек со светлой головой и золотыми руками. Остался только с положитеными эмоциями и от себя лично могу рекомендовать эту строительную компанию.
Bogdan Adamantov 20 October 2019
Обратился в эту компанию глядя на положительные отзывы. Мне нужно было кованные решетки изготовить. Сделали по моему проекту, как я просил. мне понравилась выполненная работа
Марат Якубов 15 December 2018
Обращались в эту компанию, когда решили строить дом. Сразу видно, что работают профессионалы. Четкий и грамотный подход и гарантированный качественный результат. Очень доволен их работой, вообще не жалею, что выбрал именно их
Alawar World 10 November 2018
Обращался в эту компанию когда нужно было достроить начатую стройку небольшого коттеджа. Работу сделали очень хорошо, даже предложили несколько интересных вариантов завершения проекта
Герман Колосов 6 November 2018
Компания mdl достаточно известная, многие ее советуют. Я тоже обращалась к ним со своим проектом. Мы все обсудили и согласовали, и установленные сроки все было выполнено. Получился красивый фасад
Нелли Уварова 5 September 2018
У данной организации мы заказывали изготовления фасада для нашего дачного дома. Хотим сказать, что работу выполнили действительно качественно, замечаний никаких нет, рекомендуем!
Антон Климов 1 September 2018
Где-то пол года назад мы с женой обратились сюда за постройкой дома. Всё было сделано так, как нам и было нужно, так что мы можем однозначно порекомендовать компанию MDL другим людям.
Владимир Князев 29 August 2018
Я в компании заказывал изготовление и монтаж перил из чёрного метала, остался доволен работой мастеров, все четко и качественно! Здесь и цены приемлемы и работу свою делают как следует!
Сергей Олегов 25 July 2018
Залишити відгук

Консультація

Вітаю! Мене звуть Дмитро і я із задоволенням проконсультуюю Вас з будь-яких питань

Скляні вхідні групи від фахівців MDL

Скляні вхідні групи, так само, як і скляний фасад або підлога, – це чудова можливість надати будівлі сучасний дизайн. До того ж загартоване скло має дуже міцну структуру і здатне поглинати високий рівень вібрацій. Також скляні вхідні групи часто не мають металевого каркаса, що значно знижує тиск на фундамент будівлі.

            

Відмінні риси вхідних груп зі скла

В сучасному світі все більшої популярності набирають засклені фасадні системи. Внаслідок цього і виникла гостра необхідність в інших скляних елементах будівель. Сьогодні це не тільки прерогатива багатоповерхових будівель і хмарочосів, але також відмінно вписується в архітектурну концепцію невеликих містечок. Новітні технології дозволяють створювати легкі і тонкі пластини зі скла, які в плані міцності здатні конкурувати з багатьма металевими матеріалами.

Основними перевагами скляних вхідних груп вважаються:

 • простота монтажних робіт;
 • вогнетривкість;
 • високі світло-пропускні спроможності;
 • можливість експлуатації за будь-яких погодних умов.

Сучасні вхідні групи зі скла все частіше створюються цілісними. Відсутність необхідності в каркасі дозволяє створювати унікальні за своїм стилем прозорі конструкції. Зараз існує досить багато видів вхідних груп зі скла, які сильно відрізняються один від одного концепцією своєї роботи і особливостями установки.

Для того, щоб правильно і стильно доповнити фасад будівлі варто знати, що існує кілька основних типів скляних вхідних груп:

 • Револьверні вхідні групи

  Револьверні. Працюють за принципом обертання навколо своєї осі. Стандартна комплектація має 3 перегородки, що складаються.

 • Маятникові вхідні групи

  Маятникові. Наявність спеціальних кріплень дозволяє відкриватися в обидві сторони. Можуть бути одно-, або двостулковими.

 • Розсувні вхідні групи

  Розсувні. Більшість конструкцій передбачає обов’язкову присутність металевого каркасу. Також існують спеціальні методи штангового монтажу, що дозволяють мінімізувати кількість не скляних елементів.

 • Розпашні вхідні групи

  Розпашні. Одна з найпростіших конструкцій скляних вхідних груп. Існують варіанти з 1 або 2 стулками, де кожна окрема секція складається з цільного скла і двох кріпильних елементів.

Не варто вважати, що скляні вхідні групи – це тільки прозорий, мінімалістичний варіант декорування. В залежності від уподобань скло може бути вибірково матовим або на нього можна нанести оригінальний об’ємний малюнок за допомогою друку на склі.

Ми допоможемо з Вашим проектом!

Опишіть вашу задачу

та отримайте розрахунок вартості об'єкта

Або задайте питання в месенджер:
 • telegram icon
 • vider icon
 • whatsup icon